O nás

O nás

Skupina Interchange je na trhu od roku 1990 a ročně smění hotovost pro 3 300 000 zákazníků o objemu 550 mil. EUR v rámci 136 poboček v 15 zemích, včetně poboček na 9 mezinárodních letištích. Zároveň spravuje rozsáhlou síť bankomatů a více než 1200 smluvních partnerů Western Union.

 

 Již více než 25 let prodáváme a nakupujeme zahraniční měny, posíláme a vyplácíme hotovost. To je to, co umíme nejlépe. V současné době provozujeme pobočky a bankomaty na třech největších letištích ve Střední a Východní Evropě: ve Vídni, v Praze a v Budapešti. Rovněž provozujeme služby na třech velkých polských letištích, francouzském třetím největším letišti v Nice na Azurovém pobřeží, slovenském letišti v Bratislavě a na americkém letišti v Orlandu na Floridě.

 

Mimo jiné provozujeme také téměř 100 poboček s více než 450 zaměstnanci v nejoblíbenějších turistických destinacích po celé Evropě od Madridu až po Varšavu, i mimo Evropu, například v USA, Jižní Africe a Hongkongu.

Více než 20 let fungujeme v celé řadě zemí jako hlavní agent Western Union specializující se na mezinárodní převody peněz. Podařilo se nám otevřít pobočky se službou Western union v několika afrických zemích, kde dříve tato služba nebyla dostupná. Neustále rozšiřujeme naši síť smluvních partnerů, kterých je v současné době již více než 1200, přičemž vytrvale dbáme na vysokou kvalitu zákaznického servisu a zároveň dodržování přísných pravidel proti praní špinavých peněz. Toto jsou dva základní pilíře, na kterých budujeme naše podnikání a důvěryhodnost.

Jsme přední společností zajišťující na letištích eurozóny vracení DPH pro rezidenty s pobytem mimo EU. Vrácení DPH vyřizujeme vždy efektivně, rychle a spolehlivě. V nedávné době jsme významně rozšířili naši síť bankomatů, kterých v současnosti provozujeme více než 100.

Jsme perspektivní firma s dlouholetou tradicí na peněžním trhu, s prvotřídní kvalitou všech služeb, které nabízíme. Snažíme se být vždy profesionální, efektivní, držet se etiky v podnikání a aktivně reagovat na nové podněty a potřeby, čímž dbáme na to, aby jak naši zákazníci, tak zaměstnanci a obchodní partneři, byli vždy spokojeni.

Jsme nadnárodní a finančně silná skupina s jediným majitelem a se sídlem v Nizozemí. Do podnikání neustále investujeme a udržujeme velmi dobrou pověst společnosti, čímž zajišťujeme stabilní růst a neustálé rozšiřování a zkvalitňování námi nabízených služeb.

 

Přáli byste se dozvědět ještě více o naší společnosti?

Neváhejte nám zavolat nebo napsat, pokud potřebujete ještě více informací o skupině Interchange.
Spolupracujeme s externí PR společností a rádi zodpovíme i na dotazy novinářů.

Kontaktujte nás
Pro cestovatele nabízíme celý “balík” služeb!

Pro cestovatele nabízíme celý “balík” služeb!

  • Výměnu peněz
  • Rezervace měny online
  • Bankomaty
  • Posílání peněz do/ze zahraničí
  • Vrácení DPH (za zboží nakoupené v zemích EU občanům s pobytem mimo EU)
  • Výběr hotovosti z karet
  • Výplatu cestovních šeků
  • Širokou nabídku zahraničních měn