Mezinárodní letiště Orlando prodloužilo smlouvu s Interchange na dalších pět let

USA

Mezinárodní letiště Orlando prodloužilo smlouvu s Interchange na dalších pět let

Skupina Interchange s potěšením oznamuje, že podepsala prodloužení smlouvy s mezinárodním letištěm v Orlandu, a to na dalších 5 let od prosince 2017. Letiště ve floridském Orlandu je vstupní branou k Disney Worldu, parku Epcot a Universal Studios, a oblíbenou destinací s největší koncentrací zábavních parků v Americe.

Interchange v Orlandu působí od roku 2012 jako výhradní provozovatel směnáren. V současné době na tomto frekventovaném letišti s více než 40 milióny odbavených cestujících ročně provozuje čtyři pobočky na dvou terminálech.

Marek Nácovský, Country Manager Interchange v České republice, k úspěchu americké pobočky sdělil:
“Prodloužením další smlouvy, které následuje hned po nedávném prodloužení smluv s letišti v Budapešti, Gdaňsku a Vratislavi, jsme dokázali, že je Interchange považována za důvěryhodného obchodního partnera, který na mezinárodních letištích drží vysoký standard služeb. Jsme pyšní, že můžeme nadále provozovat pobočky v tak oblíbené americké destinaci, jakou je právě Orlando.”

Interchange provozuje směnárny na čtyřech kontinentech a osmi mezinárodních letištích. V České republice je jedním z předních provozovatelů směnáren, se sítí 40 poboček po celé zemi, včetně 11 na pražském letišti.