Letiště v Budapešti prodlužuje smlouvu s Interchange na dalších pět let

Maďarsko

Letiště v Budapešti prodlužuje smlouvu s Interchange na dalších pět let

Prodloužení smlouvy od prosince 2017 na pět let bylo sjednáno mezi mezinárodním letištěm v Budapešti a společností Interchange na poskytování směnárenských služeb a provoz bankomatů. Na letišti, které ročně odbaví více než 10 miliónů pasažérů, provozuje Interchange celkem šest poboček na terminálech 2A a 2B.

„Je nám potěšením, že můžeme poskytovat služby cestujícím již od roku 2007 a další prodloužení smlouvy je dokladem našich excelentních služeb a také silného partnerství s letištěm, ze kterého máme velkou radost“ uvedl Krisztian Janvari, ředitel společnosti Interchange v Maďarsku, který v loňském roce přebíral za společnost také ocenění za Nejlépe se rozvíjejícího poskytovatele obchodních služeb na letišti.

Interchange má prokazatelné zkušenosti z provozování služeb na letištích a se svojí sítí více než 130 vlastních poboček směnáren a více než 1200 smluvních partnerů Western Union v rozličných lokalitách od Prahy, přes Budapešť, Řím, Nice, Vídeň až po Orlando či Hong-Kong  má skutečný přehled o potřebách a poptávce cestujících, co se týče zahraničních měn.

Interchange má v Maďarsku největší sít poboček specializující se na výměnu peněz. Společnost na trhu působí již 24 let a v současnosti zaměstnává 120 lidí.

.bud_branch_1