Interchange spouští nové webové stránky a online kalkulačku

Česká republika

Interchange spouští nové webové stránky a online kalkulačku

Skupina Interchange s potěšením oznamuje spuštění nových webových stránek www.interchange.eu a rovněž stránek jednotlivých zemích na místních doménách. V ČR rovněž představuje pilotní projekt online kalkulačky s možností rezervace valut předem za velmi výhodný kurz a bez poplatku.

Nový web nabízí svěží a moderní vzhled, který je optimalizován pro mobilní telefony a tablety a snadno uživatele po webu naviguje. Během inovace webových stránek společnost Interchange využila příležitost ke sjednocení firemní identity celé mezinárodní skupiny Interchange, která v současnosti působí ve 14 zemích po celém světě, přičemž většina z nich dosud svůj vlastní web neměla.

V České republice byl spuštěn také pilotní projekt online kalkulačky, díky které si zákazníci mohou zarezervovat valuty online a následně si je vyzvednout v jedné z 11 poboček přímo na letišti v Praze nebo v dalších 18 pobočkách Interchange v centru města.

Objednání valut prostřednictvím online kalkulačky je jednoduchý proces a navíc nabízí zákazníkům transparentní a výhodné směnné kurzy, které jsou denně aktualizovány. Snadno tak umožňuje zarezervovat si valuty před cestou z nebo do České republiky.

Plné znění tiskové zprávy je k dispozici ZDE.