Interchange se zúčastnila soutěže „Do práce na kole“

Česká republika

Interchange se zúčastnila soutěže „Do práce na kole“

Interchange se zapojila do sedmého ročníku soutěže “Do práce na kole”, která se konala v průběhu května. Soutěž zavazovala zaměstnance mnoha různých firem ve více než 33 městech po celé České republice k tomu, aby nechali svá auta doma a celý měsíc jezdili do práce na kole. Z celkových 1131 týmů, které se zúčastnily v Praze, skončil tým Interchange na 35. místě v kategorii “ TÝMOVÁ PRAVIDELNOST PRAHA 2017”, což byl velmi dobrý výsledek!

Výzvu přijalo pět členů týmu Interchange, včetně Vlasty Štochlové, která se soutěže poprvé zúčastnila v roce 2015. O rok později zvítězila v hlavní ženské kategorii, ale také v kreativní kategorii soutěže. V tomto roce se však mohla jako cyklista zúčastnit pouze prvních deset dnů, a následně musela skončit kvůli zdravotním potížím. Namísto toho se rozhodla vytvořit webovou stránku “dobré skutky” a pokusit se vyhrát touto cestou tak, že udělá dobrý skutek za každých 127 kilometrů, které najezdila.

Marek Nácovský, Country Manager Interchange v České republice, o této týmové aktivitě řekl:
“Bylo nám velkým potěšením zúčastnit se soutěže “Do práce na kole”, jelikož v této iniciativě vidíme mnoho pozitiv v různých ohledech. Očividný je dobrý vliv na životní prostředí, což je, jak věříme, hlavní motivací samotných organizátorů soutěže, ale také jsme přesvědčeni, že je pro náš tým skvělé mít společný cíl a každodenní sportovní aktivitu. Náš obor podnikání je někdy velmi stresující, a jsme pyšní, že naši zaměstnanci mají dostatek energie a zapálení pro takové pozitivní aktivity mimo pracovní dobu, zejména, když se jim věnují jménem Interchange.”

Chcete-li se dozvědět více o Vlastě a její iniciativě, navštivte její web.