Interchange rozšiřuje služby rezervace valut online do dalších českých měst

Česká republika

Interchange rozšiřuje služby rezervace valut online do dalších českých měst

Po úspěšném otestování služeb online rezervace valut v rámci Prahy nabízíme nově tuto službu také v osmi dalších českých městech. Během října se systém rozšiřuje o další lokality: České Budějovice, Děčín, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Pardubice, Plzeň a brzy také Karlovy Vary.

Online rezervační systém Interchange nabízí vždy jedny z nejvýhodnějších kurzů v dané lokalitě a přitom nulový transakční poplatek. Díky tomu se stal oblíbeným již mezi zákazníky v Praze a doufáme, že se tak stane v budoucnu i v dalších regionech.

Stejně jako v Praze nabídneme i v dalších městech velmi výhodné místní kurzy pro online objednávky a nulový transakční poplatek, přičemž jediným rozdílem oproti službě v Praze je, že zákazníci mohou prostřednictvím online systému objednat pouze částky do výše 20 000 Kč. Zákazníci, kteří chtějí vyměnit vyšší částky, mohou zažádat o VIP sazby přímo u své místní pobočky, nebo si mohou valuty objednat emailem na adrese smena@interchange.cz.

Marek Nácovský, ředitel Interchange pro Českou republiku, o novince řekl:
„Po úspěšném otestování našeho online rezervačního systému v Praze jsme přesvědčeni, že bude stejně populární i v dalších městech, ve kterých působíme, a věříme, že naši zákazníci ocení výborné kurzy a služby, které jsme prostřednictvím tohoto nového systému schopni poskytnout.“

Tisková zpráva