Interchange pokračuje ve svém plánu expanze na mezinárodní letiště obnovením smlouvy s letištěm v Gdaňsku na deset let

Česká republika

Interchange pokračuje ve svém plánu expanze na mezinárodní letiště obnovením smlouvy s letištěm v Gdaňsku na deset let

Interchange v Polsku podepsala prodloužení smlouvy s letištěm v Gdaňsku na poskytování směnárenských služeb a bankomatů, a to na dalších 10 let. Jde o třetí největší letiště v Polsku, které ročně obslouží 4 milióny cestujících.

Interchange na letišti v Gdaňsku působí od roku 2012 a v současné době tam provozuje tři směnárenské pobočky a několik bankomatů v nejfrekventovanějších částech na terminálu T2.

Tento úspěch přichází jen chvilku poté, co společnost Interchange v Polsku rovněž zvítězila v tendru na letišti ve Vratislavi, kde se počínaje 1. prosincem 2016 prodlouží stávající nájemní smlouva na další dva roky. Letiště ve Vratislavi obslouží ročně 2,5 miliónů cestujících a Interchange tam působí jako jediný provozovatel směnárenských poboček.

K novince v Polsku se vyjádřil také Marek Nácovský, Country Manager Interchange v České republice, který řekl: „Velmi nás těší, že se Interchange v Polsku daří pokračovat v expanzi na letiště, jelikož rozšíření našich poboček na mezinárodních letištích je součástí plánu celé naší skupiny. V rámci tohoto plánu jsme se i úspěšně účastnili tendru k působení na letišti v Praze, kde nyní provozujeme celkem 11 poboček na terminálech 1 a 2.“

Interchange je jednou z hlavních společností v Polsku, které se specializují na výměnu peněz, a provozuje pobočky jak na letištích v Katovicích, Gdaňsku a Vratislavi, tak i v prestižních lokalitách v turisticky nejzajímavějších polských městech. V České republice je Interchange jedním z největších poskytovatelů směnárenských služeb, provozující 40 poboček po celé zemi.

Tiskovou zprávu k této novince si můžete stáhnout zde.