Interchange pokračuje ve finanční podpoře české organizace Člověk v tísni

Česká republika

Interchange pokračuje ve finanční podpoře české organizace Člověk v tísni

Mezinárodní skupina Interchange (dále jen „Interchange“), která patří mezi největší poskytovatele směnárenských služeb na světě a jen v Česku provozuje 40 místních poboček, s radostí oznamuje, že i nadále pokračuje ve finanční podpoře organizace Člověk v tísni. Peníze na podporu Člověka v tísni jsou získávány ze sběrných boxů umístěných na pražském mezinárodním letišti a z přímých darů společnosti Interchange.

Interchange organizaci Člověk v tísni podporuje již třetím rokem a jako každý rok částku získanou z příspěvků do těchto boxů  navýší z vlastních zdrojů. Ke konci roku 2018 se takto na letišti podařilo vybrat celkem 151.621 Kč, tedy podstatně více než v předchozím roce, a skupina Interchange pak tuto částku navýšila na 200.000 Kč.

Jako vždy tyto peníze půjdou na veřejnou sbírku „Lepší škola pro všechny“ Člověka v tísni, která podporuje vzdělávání dětí žijících v těžkých podmínkách. Tento program poskytuje doučování a další podporu více než 1 000 dětem ze znevýhodněných rodin a umožňuje také více než 900 dětem navštěvovat zájmové kroužky Člověka v tísni, kde najdou bezpečné místo pro dělání domácích úkolů nebo smysluplné trávení volného času.

Více informací  naleznete v tiskové zprávě ZDE.

Lepší škola pro všechny