Interchange otevírá nové směnárny v Mostě a Kosmonosech u Mladé Boleslavi

Česká republika

Interchange otevírá nové směnárny v Mostě a Kosmonosech u Mladé Boleslavi

Společnost Interchange s potěšením oznamuje, že otevřela dvě nové pobočky směnáren, a to v obchodním centru Central Most v Radniční ulici v Mostu a v nákupní zóně u hypermarketu Albert v ulici Na Radouči v Kosmonosech u Mladé Boleslavi.

Vedle svých běžných služeb výměny zahraničních měn poskytnou nové směnárny také služby převodu peněz Western Union a obě pobočky nabízí oblíbenou VIP místnost, kterou již využívají některé pražské pobočky a je vhodná zejména pro zákazníky, kteří potřebují vyměnit nebo převést velké množství peněz.

Díky otevření těchto dvou nových poboček posílí Interchange svou pozici na trhu v severní části republiky, kde provozuje již dobře zavedené směnárny v Liberci a Děčíně.

Marek Nácovský, ředitel společnosti Interchange v České republice, řekl: „Těší nás, že máme možnost rozšiřovat naši síť směnáren do dalších českých měst, a jsme moc rádi, že se nám podařilo najít vhodné a dobře umístěné nákupní zóny, díky kterým nás zákazníci pohodlně najdou, což je vždy jeden z našich hlavních záměrů.”